Doprava a platba

Jakou cestou k vám objednávka dorazí? A jakým způsobem za ni můžete zaplatit?


1. Volba dopravy

Chcete si nechat zaslat svou objednávku domů nebo třeba do zaměstnání? Balíčky odesíláme každý den mezi 9-11 hodinou, tzn. že balíček odchází ještě v den Vaší objednávky, maxímálně druhý den. Vyberte si svého oblíbeného dopravce:

Česká republika a Slovensko

 • balíkem Do ruky České pošty: cena je 89 Kč vč. DPH při hmotnosti do 0,5kg a 119 Kč vč. DPH nad 0,5kg po celé ČR, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám.
 • balíkem Na poštu České pošty: cena je 89 Kč vč. DPH po celé ČR, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Zásilku si pak musíte vyzvednout na zvolené pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám
 • balíkem Balíkovna České pošty: cena je 57 Kč vč. DPH po celé ČR, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Zásilku si pak musíte vyzvednout na zvolené pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám
 • zásilkovna - doručení na pobočku: cena 78 Kč vč. DPH po celé ČR a 3,8 EUR vč. DPH po celé SR. Vyberte si pobočku Zásilkovny a balíček Vám doručíme, kam bude potřeba. O tom, že si balíček můžete vyzvednout Vás bude Zásilkovna informovat formou sms.
 • zásilkovna - doručení na adresu: cena 108 Kč vč. DPH po celé ČR a 4,8 EUR vč. DPH po celé SR. Balíček Vám doručíme až k Vám domů.

Evropa

Doručení na adresu: cena závisí na zvolené zemi a hmotnosti objednávky. Koncová cena se Vám zobrazí v košíku v druhém kroku objednávky.

 

2. Formy platby

Objednávku můžete uhradit bankovním převodem, platební bránou nebo dobírkou:

  
Bankovní převod:

 • Poplatek 0 Kč.
 • Cenu objednávky uhraďte přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet
  • Pro platby v CZK je platný účet č. 2501738248/2010, IBAN CZ8620100000002501738248
  • Pro platby v EUR je platný účet č. 2401786103/2010, IBAN CZ9420100000002401786103
 • Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 • Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.

Platební brána:

 • Poplatek 0 Kč.
 • Platba kartou je nejpoužívanější platební metodou. Platební brána Comgate podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro a také platby Apple Pay a Google Pay, při nichž můžete platit kartou uloženou v Peněžence Apple/Google. 

 • Po schválení platby získáváte ihned informaci o provedení platby.
 • Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost Comgate a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Přes online bankovnictví

Platba přes online platební bránu je vždy vyřízena téměř okamžitě.

Ostatní metody

Využijte některou z alternativních metod placení.

Apple Pay

Apple Pay nabízí snadný, bezpečný a soukromý způsob placení na iPhonu, iPadu, Apple Watch a Macu bez nutnosti použít fyzickou kartu nebo hotovost. Stačí uložit platební kartu do zařízení kterým chcete ze kterého chcete provádět úhrady.

Google Pay

Google Pay je služba která umožňuje snadný a rychlý způsob bezdotykového placení jako s běžnou platební kartou. Pro používání platební metody je musíte mít uloženou platební kartu v aplikaci Google Store, mít kartu uloženou v Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.

 
 
QR kód

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.

 
 

Vrácení peněz - nejčastější způsoby placení

Odstupujete od smlouvy v zákonné 14-denní lhůtě, v rámci reklamačního řízení nebo vám máme vracet peníze z jiného důvodu? V takovém případě vám vrátíme zaplacenou částku stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili. Příklady uvádíme níže.

 

Kartou / převodem

Při platbě kartou vám vrátíme peníze na váš účet vedený k vaší platební kartě.

 

Pokud jste platili převodem z bankovního účtu, vrátíme vám peníze na tento účet.

 

Vrátíme vám pouze peněžní prostředky, které jsme od vás přijali (nehradíme bankovní poplatky související s převodem apod.)

 


Kontaktní údaje na společnost Comgate, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Dobírka:

 • Poplatek 15 Kč, resp. 0,7 EUR.
 • Cenu objednávky uhraďte při převzetí zásilky.
Zpět do obchodu