Airscape dóza na kávu White Matte 300g

Nerezová dóza Airscape 300 g Planetary Design na uchování kávy čerstvé déle než v sáčku.

K dóze Vám navíc přibalíme transparentní samolepku sugarskull lebky z našich motivů a samolepku s nápisem I love Coffee.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
849 Kč
Kategorie: Kávové doplňky
Hmotnost: 0.5 kg

Pokud jde o nepřátele upražené kávy, vedle tepla a světla je vzduch jedním z hlavních faktorů. Upražená kávová zrna na vzduchu rychle oxidují, což mění chuť a aroma kávy. Na druhou stranu během procesu pražení je v zrnkách zachyceno velké množství oxidu uhličitého, který postupně uniká. Proto je důležité po pražení kávu nechat nejprve odpočinout před přípravou. Vakuová dóza je řešením obou těchto problémů.

Planetary Design, americká společnost z oblasti Skalnatých hor, přinesla na trh kávové produkty vyrobené s precizností a mezi nimi je i AirScape, což je aktuálně nejvyspělejší vakuová dóza na trhu. Na rozdíl od jiných dóz, které omezují odstranění vzduchu pouze omezeně, AirScape má dvojité víčko, které dokáže těsněji uzavřít a vytlačit veškerý vzduch zevnitř až ke kávě. Dále obsahuje jednocestný ventil, který umožňuje uvolňování oxidu uhličitého, aniž by vpouštěl kyslík. Díky tomu lze kávu uchovávat déle, aniž by ztratila svou čerstvost a aromatickou chuť.

Specifikace:

Barva: bílá matná

- Objem: 300 g
- Materiál: nerezová ocel
- Těsnění: silikonový okraj, ventil
- Údržba: ruční mytí, nedoporučujeme používat myčku na nádobí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu